производ Предности

 • 1Coat Machine

  Coat Machine
 • 2Semi-manufactures

  Semi-manufactures
 • 3Sheet Cutters

  Sheet Cutters
 • 4Cutted Paper

  Cutted Paper
 • 5rewindering

  rewindering
 • 612000m Reels

  12000m Reels
 • 7Workshop Corner

  Workshop Corner
 • 8Entrucking

  Entrucking
 • 9Punching

  Punching
 • 10Computer Printing Paper

  Computer Printing Paper

за компанијата

Шандонг Искрена PAPER CO., LTD. е производител на високо квалитетна хартија химизирана копија (NCR хартија) и топлинска снабдувач хартија. Компанијата има лиценца за увоз и извоз на itself.We имаме група на одлични технички и менаџерски тим. Xinhe г-дин Ли, генералниот директор на нашата компанија, беше ГМ на Sishui Jinyi книга копродукции, Ltd. Тој има повеќе од 20 години искуство на технологијата и управување со производството за NCR хартија и термичка хартија. Тој го водеше тимови за производство на "Jinyi" бренд NCR хартија познат во целиот свет и стана типичен претставник на високо квалитетен NCR хартија.Билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Контакт со нас

Ние секогаш сме подготвени да им помогне на you.There многу начини да се поврзеш со you.You може да ни капка на линија. Дајте ни повик или испрати на email.choose она што ви одговара најмногу.
адреса
Бр.11 Road.Economic развој Zone.Sishui County.Jining City.Shandong Province.PR во Кина
Е-пошта
dearli@126.com
телефон
86-537-4218999
86-15805475878