Produkt Avantazhet

 • 1Coat Machine

  Coat Machine
 • 2Semi-manufactures

  Semi-manufactures
 • 3Sheet Cutters

  Sheet Cutters
 • 4Cutted Paper

  Cutted Paper
 • 5rewindering

  rewindering
 • 612000m Reels

  12000m Reels
 • 7Workshop Corner

  Workshop Corner
 • 8Entrucking

  Entrucking
 • 9Punching

  Punching
 • 10Computer Printing Paper

  Computer Printing Paper

Rreth kompanisë

SHANDONG sinqertë PAPER CO., LTD. është një prodhues i kualitetit të lartë letër kopje karbon (letër NCR) dhe furnizuesit letër termike. Kompania ka licencën për import dhe eksport nga itself.We kemi një grup të ekipit të shkëlqyer teknike dhe menaxheriale. Z. Xinhe Li, Drejtori i Përgjithshëm i kompanisë sonë, ishte GM e Sishui Jinyi Paper Co, Ltd. Ai ka më shumë se 20 vjet përvojë e teknologjisë dhe menaxhimit të prodhimit për letër NCR dhe letër termike. Ai udhëhoqi ekipet për të prodhuar "Jinyi" markë NCR letër e famshme në të gjithë botën dhe u bë një përfaqësues tipik i gradës së lartë letër NCR.Gazete

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

kontaktoni na

Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
Adresë
Nr.11 Road.Economic Development Zone.Sishui County.Jining City.Shandong Province.PR China
E-mail
dearli@126.com
telefon
86-537-4218999
86-15805475878